barkod etiketler

Barkod etiket çözümlerinde en uygun fiyat ve en yüksek kalitesi garantisi

Termal Etiket

Termal transfer baskı veya direkt termal baskı olarak da bilinen barkod etiketler termal baskı etiket ambalajlarında sıklıkla kullanılır. Isıyla kodlama yapabilmenizi sağlayan termal bir yüzeye sahip olan termal barkod etiketler uygun bir yazıcı kafaya sahip olan tüm barkod yazıcılarda yazdırılabilirler. Sıralı sayılar, üretim ve son kullanma tarihi, çizgi ve QR barkod gibi değişkenleri kodlamada en sık tercih edilen üründür. 

eko termal etiket

Kuşe Etiket

Kuşe etiket, üst tabakası parlak olan bir etiket türüdür. Taşıyıcının etiket üzerine laminasyon yapılması ile elde edilir. Farklı uygulamalar için tercih edilir. Etiket türüne göre fiyatları farklılık göstermektedir. Tüm barkod yazıcılara uygun olarak farklı ebatlarda üretilebilirler. Plastik, metal, karton, tozlu ve hafif nemli yüzeylere yapışabilir. Beyaz taban veya farklı renklerde üretilebilir. Baskılı etiket üretiminde de en çok kullanılan kağıt bazlı etiket tipidir. 

kuşe etiket

Vellum Etiket

Vellum etiketler ribonla baskı yapılabilen yüzeye sahip barkod etiket türüdür. Gözenekli yüzeyleri ve pürüzlü bir etikettir. Bu sayede ribonun yüzeye tutunması kolaylaşır. Bu gözeneklerden dolayı kuşe etiketlere göre sürtünmeye karşı daha dayanıklıdır. Vellum etiketler kuşe etikete göre daha mat bir görünüme sahiptir. Baskı yapılan yüzeyde kalıcılık süresinin fazla olması isteniyorsa vellum etiket iyi bir çözüm olabilir. Ribonlu baskı yapılan etiketlerin en ucuz yöntemidir. Baskısız Vellum etiketlerin bu özellikleri baskılı Vellum etiketlere de yansır. Basklı vellum etiket fiyat avantajı sağladığı gibi baskıdan sonra yüzeyin  parlak görünmesini sağlar. Vellum etiketler farklı kalıp ve kesim yöntemleri ile istenen ölçüde üretilebilmektedir.

barkod etiket ölçüleri

İletişime geçin

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçin.

İş Ortaklarımız

argox barkod yazıcı

Argox

avery denison

Avery Dennison

zebra barkod yazıcı

Zebra